U 6. kolu Prvenstva BiH u Konjicu je ŽKK "Leotar 03" slavio protiv istoimene ekipe 48:72 (6:14, 12:30, 18:16, 12:12). Ovom pobjedom malene su stigle do trećeg trijumfa, a domaćoj ekipi nanijele četvrti poraz.

Prvih deset minuta gošće iz Trebinja su dobile sa 6:14. Tokom druge četvrtine prednost Leotara je rasla tako da je bilo i plus 28 koševa (14:42), ali se na odmor odlazi sa rezultatom 18:44.

Treći period domaća ekipa je pobijedila sa dva koša razlike, a posljednja četvrtina je završena neriješeno za konačan rezultat od 48:72.

Kod domaćina najbolja je bila Mustafica sa 18 koševa, a kod pobjednika Milaković je imala dabl-dabl učinak od 17 koševa i 10 skokova, a Dostinić je uz 26 koševa imala i 9 skokova.

Ekipa KK "Orlovi" iz Banja Luke gostuje u narednom kolu u Trebinju.

ŽKK "Konjic": Džajić 4, Ramić 6, Mustafica 18, Kavazović, Voloder 12, Tabak, Kudović 6, Begić 2, Buturović, Pekić. Trener: Edin Ravnjak.

ŽKK "Leotar 03": M. Daković 9, Gudelj 6, Dostinić 26, Milaković 17, Begenišić 10, Savić, I. Daković 4, Benderać, Mrdić, Radovanović, Šapurić, Radović. Trener: Milorad Nadaždin.