Skupstina kk leotar.jpg

U Kulturnom centru održana je Skupština KK "Leotar", a novi predsjednik Skupštine je Mihajlo Mijanović, a novi predsjednik kluba biće izabran naknadno.

Dosadašnji prvi čovjek premijerligaša BiH Saša Vujić nakon četiri godine na čelu kluba osvrnuo se na protekli period u kojem se od Prve lige Republike Srpske došlo do stabilnog prvoligaša BiH i kandidata za ABA 2 ligu.

"Velika je odgovornost bila na nama i mi smo funkcionisali kao porodica. Od početka smo imali plan i pravac i mislim da smo za ovaj period napravili dobar rezultat i prije očekivanja se vratili u Premijer ligu. Cilj je bio da vratimo igrače koji su ponikli u klubu. Današnja skupština je pokazala da su u klubu ostali ljudi koji vole klub, koji su sve vrijeme bili u klubu i da ćemo imati dobru košarkašku budućnost", rekao je Vujić.

Član novog Upravnog odbora Leotara Miodrag Batinić je istakao da će ovo biti izazov jer košarkaški klub izaziva veliku pažnju među građanima Trebinja i šire i da će se sve učiniti da se sačuva ono što je do sada urađeno.

"Imamo kontinuitet ljudi koji su radili u prethodnoj Upravi koji će nastaviti sa radom, a javili su se novi ljudi sa novom energijom. Koncept rada, ciljeve i planove brzo ćemo definisati, shodno mogućnostima i okvirima koje imamo. Obavili smo razgovore sa domaćim igračima, a što se tiče rada sa mladima i to će biti u centru pažnje. Naš klub treba promoviše naš grad kroz seniorsku i mlade kategorije", istakao je Batinić.