U 26. kolu Premijer lige BiH RK "Leotar" je poražen u Doboju od "Sloge" 37:28 (19:12). Ovo je za domaćina 19 pobjeda, a za gosta 12 poraz.

Nakon što je Leotar poveo sa 0:1, domaćin je golom Perovića poveo sa 2:1, ali Tomić je izjednačio na 2:2, a u devetom minutu 5:2. Domaćin je u 26. minutu vodio sa 17:10, a na poluvrijeme se otišlo sa 19:12.

U prvih 30. minuta istakao se golman domaćina Bogdanović koji je imao devet odbrana.

Domaćin je tokom drugog poluvremena održavao prednost tako da je u 45. minutu bilo 28:20, a u 49. minutu i plus devet 30:21. Do kraja utakmice obje ekipe su dale po sedam golova za konačan rezultat od 37:28.

Najefikasniji kod pobjednika bili su V. Stanković sa 6, Đurđević i Perović sa po 5 golova, a kod Trebinjaca dvocifren je bio Tomić sa 10, a Smajilbegović je dao 7 golova.

Trebinjci u subotu dočekuju četveroplasiranu ekipu RK "Sloboda" iz Tuzle.

Igralo se u dvorani O.Š. Radoje Domanović. Sudije: Dženan Grbić i Mirza Teletović. Delegat: Zoran Anušić. Isključenja: Sloga (12 minuta), a Leotar (10 minuta).

RK "Sloga": Bogdanović, Stojanović 1, Đurđević 5, Maksimović, Trifunović, Perović 5, V. Stanković 6, B. Stanković 1, Bubić 3, Dejanović, Zekić 4, Ristić 3, Knežević 2, Černov 4, Iunin 3, Bajović. Trener: Mario Kelentrić.

RK "Leotar": Savović, Milojević 4, Ninković 2, Omerović, Ratković 2, Grk, V. Kovač, Tomić 10, Smajilbegović 7, Ivanović 1, Inić 1, Komnenović 1. Trener: Darko Tavrić.