U 21. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" pobijedio ŽKK "Konjic" iz istoimenog mjesta 63:36 (18:5, 23:9, 13:11, 9:11). Pobjednik se znao i prije početka utakmice, a trener Milorad Nadaždin dao je priliku svakoj igračici kao i trener gostujuće ekipe.

Nakon pet minuta na semaforu je pisalo 8:3, a na kraju ove četvrtine 18:5. Tokom druge ćetvrtine domaće igračice su postigle 23 koša, a gošće 9 tako da se na odmor otišlo sa 41:14.

Treću četvrtinu domaće igračice dobile su sa dva, a posljednju gošče isto sa dva koša razlike tako da je nakon 40. minuta igre bilo 63:36.

Kod pobjednika standardno dobra bila je Milaković sa dabl-dabl učinkom od 14 koševa i 13 skokova, a Kešeljević je uz 18 koševa imala i 8 skokova, a kod ekipe Konjica najviše koševa 8 postigla je Mustafica.

U narednom kolu ekipa iz Trebinja je slobodna.

ŽKK "Leotar 03": Kešeljević 18, Gudelj 8, A. Jokanović, M. Daković, Berdović, Dostinić 4, I. Daković, Milaković 14, Škrivan 2, Radovanović 6, Šapurić, Putica 11. Trener: Milorad Nadaždin.

ŽKK "Konjic": Džajić 6, Kadić 3, Begić 2, Kozić 2, Mustafica 8, Pekić 4, Kovačević 4, Ramić 1, Voloder 6, Nezirić. Trener: Edin Ramljak.