U 12. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" slavio je u Ugljeviku protiv ekipe "Rudar Sport" rezultatom 57:104 (15:34, 12:24, 15:18, 15:28). Ovo je šesta pobjeda "malenih", a sedmi poraz ekipe iz Ugljevika.

Gošće su dobile sve četiri četvrtine, a u tri su primile po 15 koševa, a u jednoj 12.

Trebinjke su od početka ušle agresivno i već nakon dva minuta igre bilo je 0:7. Do kraja ove četvrtine domaće igračice su ubacile 15 poena, a gošće 27 tako da je prvi period završio 15:34.

U drugoj četvrtini domaćin je dao 12, a gošće duplo više tako da se na poluvrijeme otišlo sa 27:58.

Tokom drugog poluvremena rasla je prednost Trebinjki i samo je bilo pitanje koliko razlike će se završiti utakmica. Nakon 40. minuta na semaforu je pisao konačan rezultat 57:104.

Kod domaćina najefikasnija je bila Kokoruš sa 18 koševa, a dvije igračice imale su dabl-dabl učinak i to Mihajlović 15 koševa i 10 skokova, a . J. Radovanović 12 koševa i 10 skokova, a kod pobjednika pet igračica imalo je dvocifren koš učinak i to Kešeljević koja je imala dabl-dabl od 23 koša, 12 asistencija i 5 skokova, Gudelj je dala 29 poena, Dostinić i Škrivan po 15 i Milaković 10.

U narednom kolu u Trebinje dolazi ekipa ŽKK "Brčanka" iz Brčkog.

ŽKK "Rudar Sport": Kokoruš 18, J. Radovanović 12, Blagić 6, Mihajlović 15, Karišik 6, S. Rebić, D. Rebić, Bojić. Trener: Svetozar Radanović.

ŽKK "Leotar 03": Kešeljević , Gudelj, Milaković , S. Rovanović, Šapurić, Berdović, Dostinić, M. Daković, Škrivan. Trener: Milorad Nadaždin.