U 10. kolu Prve lige Republike Srpske ŽOK "Leotar" je u Bijeljini izgubio od domaćeg OK "Radnik" sa 3:2 (14:25, 25:20, 25:20, 15:25, 18:16).

Trebinjke su dobro odigrale utakmicu protiv drugoplasirane ekipe na tabeli nakon 123. minuta igre.

Igračice trenera Miša Pešića su odlično otvorile prvi set i nakon 20. minuta riješile ga u svoju korist 20:25. U drugom i trećem setu koji je trajao po 27. minuta domaće igračice su sa rezultatom 25:20 preokrenule vođstvo u svoju korist i sa 2:1 u setovima za ekipu Radnika ušlo se u četvrti set.

Igračice Leotara su odlično odigrale ovaj set i za 24. minuta ubjedljivo su ga sa 10 poena razlike riješili u svoju korist 15:25.

Tokom petog seta (taj-brejka) viđena je prava drama koja je trajala 25. minuta. Domaće igračice su ga dobile na razliku 18:16 i tako došle do pobjede u setovima od 3:2.

Sve igračice zaslužuju pohvalu za odličnu igru. Trebinjke se sa skorom od pet pobjeda i poraza nalaze na sedmom mjestu sa 14 bodova.

U narednom kolu u Trebinje dolazi ekipa OK "HE na Drini" iz Višegrada.

OK "Radnik": Zekić, Marić,, Lakić, Ristić, Sarić, Simić, Cvijetinović, Kovačević, Glišić, Stojanović, Erak, Mirkanović. Trener: Borko Mićić.

ŽOK "Leotar": Radović, Bulajić, Deretić, Milović, Kozić, Runjevac, Vujović, Vulić, Medan, Spahić, Jeremić, Kukurić. Trener: Mišo Pešić.