U Ženskoj omladinskoj ligi (ŽOL) za kadetkinje grupa jug (2005/2006. godište) ŽKK "Leotar 03" je na turniru u Istočnom Sarajevu ostvario dvije pobjede.

Košarkašice su pobijedile je "Play OFF Ultra" iz Sarajeva 84:61 (24:11, 20:17, 22:13, 18:20) i domaćin turnira OKK "Igman" 51:55 (13:10, 8:13, 13:16, 17:16).

Protiv ekipe iz Sarajeva Trebinjke su bile dominantne tokom cijele utakmice. Prvo poluvrijeme dobile su u svoju korist sa 16 koševa razlike 44:28. Na kraju utakmice na semaforu je pisalo 84:61.

Najefikasnije kod pobjednika bile su M. Daković sa 25 i Brnjašić sa 21 košem, a kod poražene ekipe Musić je postigla 21 koš.

Protiv domaćina igračice Dragane Lugonje pobijedile su zasluženo sa četiri koša razlike, ali je viđena jedna zanimljiva i interesantna utakmica. Prvu četvrtinu dobile su domaće igračice sa tri koša razlike, a drugu gošće sa pet koševa viška tako da se na odmor otišlo sa plus dva za gošće 21:23. Neizvjesnost je viđena i u drugom poluvremenu tako da su kraj utakmice dočekale gošće raširenih ruku jer su pobijedile 51:55.

Kod domaćina najbolja je bila Popović sa 35 koševa, a kod pobjednika M. Daković je postigla 23, a Savić 11 koševa.

Nakon tri kola Leotar 03 ne zna za poraz.

ŽKK "Leotar 03" (zbir koševa na obje utakmice): M. Daković 48, Savić 15, Bovan 3, Brnjašić 31, Šupić, Radović 2, Anđušić 4, Vukoje 2, Kukurić, Lušac 16, Berdović 18. Trener: Dragana Lugonja.