U 5. kolu Košarkaškog prvenstva BiH za žene ŽKK “Leotar 03” ostvario je drugu pobjedu  u takmičenju savladavši ekipu banjalučkog "Mladog Krajišnika" sa 72:53 (19:18, 12:16, 21:4, 20:15).

Malene su odlučno ušle u večerašnju utakmicu da ovaj meč dobiju i nakon pet minuta imale su plus osam koševa 13:5, ali su do kraja prve četvrtine gošće smanjile rezultat tako da je prvih dedet minuta završeno sa 19:18.

Gošće su preuzele inicijativu u drugoj četvrtini i u 15. minutu imale su plus sedam koševa 23:30. Do kraja ove četvrtine igračice Milorada Nadaždina su smanjile razliku i na poluvrijeme se otišlo sa 31:34.

Tokom drugog poluvremena na parketu kao da to nije ona ekipa Leotara 03 iz prvog poluvremena. Malene su se rastrčale, igrale borbeno, skakale pod oba obruča i treći period su dobile sa 21:4. Već tada je pobjednik bio riješen jer je semafor pokazivao 52:38.

Tokom posljednje četvrtine domaće igračice vodile su i sa 21 košem razlike 70:49, 72:51, a krajnji rezultat je 72:53.

Trebinjke su imale nevjerovatna 64 skoka i to 25 ofanzivnih i 39 defanzivnih prema 28 skokova gošći.

Kešeljević je imala tripl-dabl i to 15 koševa, 11 skokova i 10 asistencija, Milaković dabl-dabl 16 koševa i 17 skokova, kao i Radovanović sa 13 koševa i 22 skoka, dok je kod gošći najefikasnija bila Simić sa 15 koševa.

U narednom kolu Leotar 03 gostuje u Zenici kod ŽKK “Džamper”.

ŽKK „Leotar 03“: Kešeljević 15, Gudelj 10, Krivokapić, Tasovac, Jokanović 12, Dostinić 2, Milaković 16, Škrivan, Benderać, Radovanović 13, Šapurić, Putica 4. Trener: Milorad Nadaždin.

ŽKK „Mladi Krajišnik“: Radulović 9, Marjanović 8, Runić 4, Stanojević 2, Kondić 8, Sirovina 7, Simić 15, Guska,Mandić, Janković. Trener: Drago Karalić.