U 2. kolu prvenstva BiH Liga 13 ŽKK "Leotar 03" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" izgubio od KK "Orlovi" iz Banjaluke 66:99 (15:34, 12:21, 20:24, 19:20).

Malene su poražene od ekipe koja je favorit u ovogodišnjem prvenstvu. Gošće su dobile sve četiri četvrtine, a već nakon pet minuta igre vodile su sa 7:20, a nakon prvih deset minuta bilo je 15:34.

Tokom druge četvrtine gošće su povećale prednost tako da se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 27:55. Treću i četvrtu četvrtinu ekipa Orlova je dobila sa 20:24 i 19:20 tako da je na kraju utakmice na semaforu pisalo 66:99.

Nakon utakmice trener Milorad Nadaždin je rekao da su igrali protiv jake ekipe.

"Ovo je tek naša druga utakmica nakon sedam mjeseci, a naredna je protiv Igmana. Idemo korak po korak i nadam se da ćemo svaku utakmicu igrati sve bolje i bolje", rekao je Nadaždin.

Narednog vikenda Malene gostuju u Istočnoj Ilidži gdje ih dočekuje ekipa ŽKK "Igmana".

ŽKK "Leotar 03": Kešeljević 6, Gudelj 3, Krivokapić 5, I. Daković2, Jokanović 4, Dostinić 4, M. Daković 5, Milaković 17, Škrivan, Mrdić 2, Radovanović 15, Putica 3. Trener: Milorad Nadaždin.

KK "Orlovi": Erak 15, Trebovac 9, Domuzin 17, Babić 9, Ristić 8, Babić 9, Čađo 6, D. Svitlica, Rajić 18, Gligić 7. Trener: Dragana Svitlica.