kk leotar zrinjski.JPG

U prvoj utakmici koju su odigrali nakon šest mjeseci KK "Leotar" poražen je u utakmici 20. tradicionalnog memorijalnog turnira "Široki 2020" od domaćina HKK "Široki" sa 94:60 (32:15, 17:18, 26:19, 19:8).

Domaćin je od početka utakmice nametnuo ritam i vodio sa desetak koševa razlike, a prvih deset minuta završilo je sa 32:15. Drugu četvrtinu dobili su minimalnom razlikom Trebinjci i na poluvrijeme se otišlo sa 49:33.

Treću četvrtinu domaćin je dobio sa sedam koševa razlike tako da je nakon 30. minuta igre bilo 75:52.

Posljednjih deset minuta domaćin je postigao 19, a Leotar samo osam koševa tako da je nakon 40. minuta na semaforu pisalo 94:60.

Danas se u borbi za treće mjesto Leotar sastaje sa poraženim iz drugog polufinalnog meča KK "Mladost" iz Mrkonjić Grada koja je izgubila od KK "Čapljina" 84:90.