U drugom kolu Prve lige Republike Srpske FK "Leotar" je pobijedio u Ugljeviku FK "Jedinstvo" iz Brčkog sa 0:1 (0:0).

Leotar se u Trebinje vraća sa punim plijenom i na taj način popravio je sliku iz prvog kola.

Ovo je bila tvrda utakmica tokom svih 90 minuta, a obje ekipe imale su svoje šanse. Jedini pogodak na utakmici postigao je Stefan Paranos u 89. minutu.

Nakon utakmice trener Oleg Ćurić nije krio zadovoljstvo jer su osvojena tri boda u gostima.

"Čestitam mojim momcima na požrtvovanosti i borbenoj igri. Idemo dalje, a već u narednom kolu imamo jakog protivnika ekipu Ljubića", rekao je Ćurić.

Nakon drugog kola Trebinjci imaju četiri boda.

U narednom kolu na Policama gostuje FK "Ljubić" iz Prnjavora.

FK "Jedinstvo": Dagoja, Zekić, Đurđić, Arnautović, Buljubašić, Đokić, Mitrović, Macanović, Draganić,Torlaković, Kesić. Trener: Nusret Muslimović.

FK "Leotar": Perišić, Andrić, Milić, Paranos, Ognjen Šešelj, Aćimović, Ramić, Zečević, Đurić, Šipovac, Ristić. Trener: Oleg Ćurić.