U 17. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" je u Konjicu pobijedio istoimeni klub sa 39:86 (9:29, 9:13, 14:22, 5:22). Ovo je jedanaesta pobjeda Leotara, a domaćinu su nanijele 13 poraz.

Malene su ozbiljno ušle u večerašnji susret i nakon šest minuta igre bilo je plus 18 - 1:19. Do kraja prve četvrtine domaće igračice postigle su osam, a gošće deset tako da je prvih deset minuta završilo 9:29.

I drugu četvrtinu igračice Milorada Nadaždina dobile su sa 9:13 i na odmor se otišlo sa 18:42. U drugom poluvremenu igračice iz Trebinja nisu smanjivale tempo tako da su treću četvrtinu dobile sa 14:22, a posljednjih deset minuta sa 5:22, tako da je na kraju utakmice na semaforu pisalo 37:86.

Trener Milorad Nadaždin dao je priliku svim igračicama.

Trebinjke se nalaze na četvrtom mjestu Prvenstva BiH.

Sljedećeg vikenda u Trebinje dolazi ŽKK "Rudar Sport" iz Ugljevika.

ŽKK "Konjic": Kadić 14, Mustafica 2, Ramić 3, Kavazović 2, Voloder 2, Buturović 2, Kudović 3, Nezirić 4, Kovačević 5, Džambas. Trener: Neven Pejković.

ŽKK "Leotar 03": Kešeljević 13, Gudelj 13, S. Milanović 2, A.Milanović 6, Milaković 15, Krivokapić 2, Dostinić 8, M. Daković 1, Škrivan 2, Papović, Đurđević 9, Putica 15.