U 11. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" je u Spoprtskoj dvorani "Miloš Mrdić" izgubio od ŽKK "Čelik Subor" iz Zenice rezultatom 66:68 (17:17, 20:18, 11:11, 18:22).

Nakon sedam uzastopnih pobjeda Trebinjke su na domaćem parketu izgubile od ekipe iz Zenice i na taj način treće mjesto na tabeli prepustile gošćama.

To je bila jedna uzbudljiva i neizvjesna utakmica tokom svih 40. minuta. Tokom prve četvrtine gošće su imale vođstvo od 11 koševa 6:17, ali do kraja prvih deset minuta domaće igračice su izjednačile na 17:17.

U drugoj četvrtini domaće igračice bile su u minimalnoj prednosti tako da se i na odmor otišlo sa 37:35.

Prednost iz prvog poluvremena igračice Milorada Nadaždina čuvale su i u trećoj četvrtini tako da se u posljednjih deset minuta ušlo sa 47:45.

Gledaoci su uživali u uzbudljivoj utakmici i tokom četvrte četvrtine iako su u 31. minutu domaće igračice vodile sa 54:46, gošće su prešle u vođstvo od 59:61, ali domaće igračice su ponovo prelšle u vođstvo 64:61.

Na kraju je došlo i do izjednačenja 66:66, a gošće su preko Selimovićeve došle do končnog rezultata 66:68.

Domaći tim imao je šut za izjednačenje, ali su bile neprecizne tako da je pobjeda otišla u Zenicu.

U narednom kolu u Trebinje dolazi jedina neporažena ekipa ŽKK "RMU Banovići".

ŽKK "Leotar 03": Kešeljević 6, Gudelj 3, Krivokapić 19, S. Milanović 8, A. Milanović 12, Benderać, Dostinić 8, Milaković 10, Papović, Radovcanović, Šapurić, Putica. Trener: Milorad Nadaždin.

ŽKK "Čelik Subor". Indžić, Sinonović, Ćorović 24, Ćehajić 5, Kovačević 13, Selimović 12, Pašalić, Halimić 14, Mulić, Husejnović. Trener: Aida Kalušić.