Na 2. memorijalnom rukometnom turniru "Josip Tomašević" u Mokošici rukometaši "Leotara", godište 2004., osvojili su drugo mjesto.

U prvoj utakmici Trebinjci su izgubili od domaćina turnira RK "Mokošica" 21:19 (11:9).

Domaćini su poveli sa 5:1, ali nakon toga gosti dolaze do izjednačenja 8:8. Ipak, na odmor se otišlo sa vođstvom Mokošice 11:9.

Tokom drugog poluvremena Leotar je u dva navrata vodio sa golom razlike - 13:14, 15:16, ali nije izdržao do kraja jer je konačan rezultat bio 21:19.

Protiv ekipe RK "Velež" iz Mostara igrači trenera Igora Ćurića slavili su sa 30:23 (15:14). U prvom poluvremenu Mostarci su bili u prednosti, a Leotar je na kraju poluvremena došao do izjednačenja i vođstva tako da se na pauzu otišlo sa minimalnom prednošću Trebinjaca 15:14.

Na početku drugog poluvremena Mostarci su došli do izjednačenja od 16:16 i nakon toga Trebinjci su preuzeli inicijativu i na kraju su slavili sa 30:23.

Prvo mjesto osvojio je RK "Mokošica" koji je pobijedio RK "Velež" sa 29:17.

Organizator turnira bio je RK "Mokošica".

RK "Leotar"(ukupan broj golova): Turnić, Ijačić 11, Mićević 7, Jokanović 14, Kosjerina 4, Lovrić 3, Bekan 2, Đajić 8, Burani.Trener: Igor Ćurić.