U 7. kolu Prvenstva BiH ŽKK „Leotar 03“ je u Ugljeviku pobijedio ŽKK „Rudar Sport“ 72:123 (19:31, 15:28, 15:36, 23:28). Ovo je za Malene peta uzastopna pobjeda i pokazale su da su uz ekipu Banovića i Orlova najjače ekipe u najkvalitetnijem ženskom košarkaškom rangu BiH.

Več u prvoj četvrtini igračice trenera Milorada Nadaždina pokazale su svoju odlučnost da u Ugljeviku dođu do pobjede. Prvih 10. minuta završeno je sa 12 koševa prednosti, a nakon prvog poluvremena semafor je pokazivao 34:59.

Tokom drugog poluvremena prednost je rasla tako da je na kraju utakmice iznosila plus 51 koš razlike za gošće - 72:123.

Kod domaćina najefikasnija je bila Kokoruš 20, a kod gošći Kešeljević je imala dabl-dabl učinak od 33 koša i 20 asistencija, Dostinić je postigla 21, Milaković 18, Gudelj 12 i Papović 11 koševa.

Nakon utakmice trener Milorad Nadaždin je rekao da mu je drago da su sve igračice upisale u listu strijelaca.

„Idemo korak po korak, a ja vjerujem u svoje djevojke“, rekao je Nadaždin.

Malene u narednom kolu dočekuju ŽKK „Brčanka“ iz Brčkog koji ima omjer od četiri pobjede i dva poraza.

ŽKK „Rudar Sport“: Ristić, Stošić 16, Kokuruš 20, J. Radovanović 8, Milićević, Đurić, Kapisoda 15, Abadžić, Vasiljević, Mihajlović 13. Trener: Milan Ilić.

ŽKK „Leotar 03“: Kešeljević 33, Gudelj 12, Krivokapić 5, Mrdić 2, Jokanović 2, Dostinić 21, Milaković 18, Škrivan 9, Papović 11, S. Radovanović 6, Putica 4. Trener: Milorad Nadaždin.