Košarkaši "Leotara" poraženi su u drugom kolu Premijer lige BiH na gostovanju u Laktašima od ekipe "Igokee" rezultatom 86:67.

kk leotar (3).JPG

Trebinjci su dobro počeli utakmicu i prvu četvrtinu dobili su sa 17:21, ali je već od druge četvrtine Igokea dominirala mečom i zasluženo slavila.

Druga četvrtina završena je prednošću Igokee od 24:18, pa se na odmor otišlo pri rezultatu 41:39.

Tokom drugog poluvremena Trebinjci nisu imali nikakve šanse protiv domaćina. U trećoj četvrtini Trebinjci su dali 13, a Igokea 24 poena.

U posljednjih deset minuta Igokea je postigla 20, a Leotar 15 poena za konačan rezultat 86:67.

Najefikasniji u redovima Leotara bio je Rikalo sa 24 koša, dok je kod domaćina bolji od ostalih bio Vaughn sa 15.

U narednom kolu u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" Leotar će dočekati ekipu Bratunca iz istoimenog mjesta.