U 4. kolu Druge lige Republike Srpske-grupa istok FK "Milići" su na domaćem terenu pobijedili FK "Leotar" sa 1:0 (0:0).

Ovo je prvi poraz Trebinjaca u ovoj sezoni.

Gledaoci su mogli da vide samo jedan gol Jolovića i to u 83. minutu iz spornog penala i čak deset žutih kartona.

Žute kartone kod domaćina dobili su Ružičić i Skoko, a kod gostiju Šešelj, Andrić, Ristić, Medan, Milić, Sekulović, Prebiračević i Čolić.

Tokom utakmice Trebinjci su bili bolji protivnik i stvorili pet dobrih šansi, ali nijednu nisu uspjeli da realizuju.

Trebinjci su nezadovoljni suđenjem Bojana Pejića iz Sokoca jer je podijelio čak osam žutih kartona u jednoj fer i korektnoj igri, a u 88. minutu je isključio i trenera Olega Ćurića koji do sada u svojoj trenerskoj karijeri nije bio ni opomenut.

Pejić, tvrde iz tabora Leotara, pred početak meča zaprijetio Trebinjcima "da će ga zapamtiti", a očigledno je da biti posla i za nadležne u Fudbalskom savezu da preispitaju ovakvo ponašanje.

Leotar nakon četvrtog kola dijeli prvo mjesto sa Romanijom iz Pala sa devet bodova.

U naredna dva kola Leotar je domaćin, a sljedeći protivnik je FK "Drina HE" iz Višegrada.

FK "Milići": Đorđić, Skočo, Petrović, Vidović, N. Ćirković, Ružičić, Marinković, D. Ćirković (od 71. Došić), Đurić, Jolović, Radovanović.

FK "Leotar": Perišić, Čolić, Andrić (od 56. minuta Zečević), Milić, P. Šešelj, Ramić, Medan (od 86. minuta Begenišić), Prebiračević, Popović, Ristić (od 74. minuta Simović), Sekulović.