U drugoj pripremnoj utakmici pred početak prvenstva u Drugoj ligi Republike Srpske-grupa istok, FK "Leotar" je pobijedio ekipu "Obilića" iz Herceg-Novog rezultatom 2:0.

leotar jedinstvo (2).JPG

Oba gola postigao je povratnik P. Šešelj.

Za Trebinjce je ovo bila dobra trening utakmica, odnosno generalna proba sa lakšim protivnikom pred početak prvenstva.

Tokom prvih 45. minuta igrači trenera Olega Ćurića pokazali su dobru igru, pogotovo u zadnjoj liniji i veznom redu. Stvarane su šanse, ali, opet, bila je loša realizacija.

"Treba nam klasični napadač i veći fond igrača. U drugom poluvremenu nam ponestaje snage, ali to je rezultat kasnijeg početka priprema. Sve u svemu, moramo biti zadovoljni", rekao je Ćurić.

Prvu utakmicu u prvenstvu FK "Leotar" igra na svom terenu u subotu, a u goste im dolazi "Romanija" iz Pala.

FK "Leotar": Perišić, Begenišić, Milić, Prebiračević, Popović, Andrić, P. Šešelj, Ramić, Simović, Sekulović, Medan. Još su igrali: Vukanović, O. Šešelj, Aćimović i Burani.