U posljednjem 30. kolu Druge lige Republike Srpske FK "Budućnost" iz Pilica kod Zvornika je na svom terenu pobijedila FK "Leotar" 2:1 (1:1).

leotar jedinstvo (2).JPG

Tokom prvih 45. minuta oko 100 gledalaca vidjelo je dva gola i nijedan žuti karton.

Domaćin je poveo preko Vasiljevića u 26 minutu. Tri minuta prije odlaska na odmor autogolom Marka Ristića Trebinjci su izjednačili na 1:1. To je bio i rezultat prvog poluvremena.

Domaćin je drugi gol postigao preko Lukića u 76. minutu. Sudija Željko Tekić u ovom dijelu utakmice pokazao je tri žuta kartona domaćinu i jedan gostima.

Pošto je FK "Jedinstvo" iz Brčkog na svom stadionu sa 3:0 (3:0) pobijedio FK "Famos" iz Istočne Ilidže oni su novi član Prve lige Republike Srpske. Osvojili su 77, a Trebinjci 72 boda.

Ostaje žal za propuštenom prilikom i još jednu godinu FK "Leotar" igraće u Drugoj ligi Republike Srpske grupa istok.

Treba napomenuti da je ekipa iz Polica sve svoje utakmice kao domaćin igrala u Bileći na stadionu FK "Hercegovca".

FK "Budućnost": Radić, Marjanović (od 77. minuta Simić), Marković, Lukić, Pajić (od 89. minuta Perić), Vasiljević, Lazarević, Mićić, Ivanović (od 46. minuta Pantić), Krezović, Marko Ristić.

FK "Leotar": Perišić (od 46. minuta Vukanović), Ćeranić, Andrić, Šešelj, Zečević, Čolić, Asanović, Mićunović, Dragan Ristić, Nikolić.