Učenici Osnovne škole "Jovan Jovanović Zmaj" večeras proslavljaju svoje drugarsko veče u hotelu "Leotar".

Za razliku od njihovih kolega iz škole u Policama, njih nije pratila kiša pa se ispred hotela iskupio veliki broj njihove rodbine i prijatelja.
Uskoro više fotografija pogledajte OVDJE.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Šta Vi mislite o ovome?