U 25. kolu Druge lige Republike Srpske grupa istok FK "Leotar" je u Bileći pobijedio "Jedinstvo" iz Brodca rezultatom 2:0 (0:0).

leotar jedinstvo (1).JPG

Tokom prvog poluvremena nije bilo golova. Mreže su se zatresle tek u drugih 45. minuta, nakon što je Nikolić dao gol u 46. minutu.

Samo četiri minuta kasnije mladi Aćimović postigao je svoj prvi prvenstveni gol u 50. minutu.

Niko nije očekivao da je to i krajnji rezultat utakmice na kojoj je sudija Perić iz Bijeljine dodijelio tri žuta kartona.

U narednom kolu Trebinjci gostuju u Gacku gdje ih dočekuje domaća FK "Mladost".

FK "Leotar": Perišić, Aćimović, Andrić (od 65. minuta Šešelj), Bokić, Vučić, Janjić, Čolić (od 61. minuta Spaić), Begenišić, Asanović, Mićunović, Nikolić (od 61. minuta Ćeranić). Trener: Oleg Ćurić.

FK "Jedinstvo": Karać, Demonjić, Tojić, Božić (od 55. minuta Simić), Spasojević, Vitomir, D. Mitrović, Kalajdzić, Jovanović (od 49. minuta Maksić), Mijatović, I. Mitrović.