U 25. kolu Premijer lige BiH RK "Leotar" je u gostima savladao RK "Maglaj" rezultatom 27:29 (17:14). Ovom pobjedom Trebinjci trenutno zauzimaju šesto mjesto sa 41 bodom.

Domaćin je bio bolji tokom prvog poluvremena i na pauzu se otišlo sa tri gola prednosti u korist ekipe iz Maglaja.

Tokom drugog poluvremena daleko raspoloženiji su bili gosti i napravili veliki preokret. Odlična igra Trebinjaca krunisana je sa tri velika boda i velikom pobjedom od 27:29. Na taj način kolo prije kraja rukometaši iz našeg grada su obezbijedili je plej-of.

Najefikasniji kod domaćina bio je Memišević koji je postigao osam golova, a kod pobjednika Janković, Miličević i Srdanović postigli su po šest golova.

U posljednjem kolu u Trebinje dolazi RK "Konjuh".

RK "Maglaj": Mahinagić 6, Bašić 3, Malbašić 2, Bajrić 1, Velić, Kendić, Memišević 8, Mutapčić, Šarenac 2, Kahriman 2, Hajdić 1, Ridžal 2, Barjaktarević, Čanić, Džambegović, Kujnić. Trener: Zdravko Stevanović.

RK "Leotar": Savović, Draganić 1, Miličević 6, Milojev ić 3, Tasovac, Ninković, Radović, Srdanović 6, Jovanović, Ratković, Uljarević 2, Janković 6, Glendža 4, Ražnatović 1. Trener: Darko Tavrić.