Na prvenstvu Republike Srpske u džudou u kategorijama starijih pionira i juniora, Džudo klub "Leotar" osvojio je osam medalja.

Trebinjci su osvojili tri zlatne, jednu srebrnu i četiri bronzane medalje.

Kod starijih pionira Džudo klub "Leotar" je drugoplasirana ekipa u ekipnom plasmanu, a trećeplasirana u konkurenciji juniora.

Kod juniora do 71 kilograma Božidar Vučurević osvojio je prvo, do 66 kilograma Igor Đurica osvojio je drugo mjesto, a treće mjesto osvojili su do 66 kilograma Uroš Ninić i do 60 kilograma Lazar Milić.

Kod starijih pionira do 60 kilograma Ivan Ćuzulan i do 73 kilograma Vidak Maljević osvojili su prva mjesta, a treća mjesta osvojili su do 42 kilograma Filip Striković i do 60 kilograma Jovan Aleksić.

Svi ovi Trebinjci plasirali su se na prvenstvo BiH koje će se za 14 dana održati u Vitezu.

Na Prvenstvu Srpske, koje je danas održano u Trebinju, učestvovalo je oko 200 džudista iz 30 klubova iz Republike Srpske.