U 23. kolu Premijer lige BiH RK "Leotar" je poražen u Brčkom od RK "Lokomotive" rezultatom 33:25 (19:10).

Nekoliko stotina gledalaca okupilo se u dvorani Ekonomske škole da prisustvuju ovoj lijepoj, pravoj prvenstvenoj utakmici.

Domaćini su dobro otvorili utakmicu tako da su u 15. minutu vodili sa četiri gola razlike 8:4, a u 23. minutu imali su i sedam golova prednosti 14:7. Na kraju prvog poluvremena na semaforu je pisalo 19:10.

Tokom drugog poluvremena, u 45. minutu, domaćini su vodili 25:16, a u 55. bilo je 30:23. Kraj utakmice Brčaci su dočekali uzdignutih ruku jer su pobijedili sa 33:25.

Nakon 23. kola RK "Leotar" trenutno se nalazi na osmom mjestu sa 35 bodova, a u sljedećem kolu u Trebinje dolazi RK "Borac M:tel".

RK "Lokomotiva": Inić, Vukoje 9, Hercegovac, Đurkić, Denić, Mijatović, Petrović 5, Đukić 3, Đorđević 1, Baraković 10, Subotić, Mihajlović, Krivokapić 3, Duvnjak 2, Purić, Rikanović. Trener: Radomir Prajo.

RK "Leotar": Draganić 2, Miličević 6, Milojević 2, Ninković 3, Radović, Srdanović 1, Jovanović 1, Petković, Uljarević, Janković 2, Glendža 6, Ražnatović 2. Trener: Darko Trivić.