Košarkaši "Leotara" poraženi su na gostovanju u Sokocu u drugoj utakmici plej-ofa Prve lige Republike Srpske od ekipe "Sokoca" rezultatom 84:74 (23:23, 19:20, 19:19, 23:12).

kk leotar kk prijedor (2).JPG

Ovom pobjedom ekipa iz Sokoca je izjednačila na jedan-jedan, zbog čega će u Trebinju u srijedu, 17. aprila, biti odigrana treća, odlučujuća utakmica za finalistu Prve lige.

Tokom prve tri četvrtine viđena je izjednačena igra oba tima, ali su domaćini u posljednjih deset minuta bili energičniji i bolji, i zasluženo su slavili i izborili treću utakmicu.

Najefikasniji u redovima Leotara bio je Raicevic sa 16 poena, dok je kod domaćina Marković postigao 30 koševa.

I u drugom polufinalnom meču, između ekipa Borca i bijeljinske Budućnosti, biće odigrana treća utakmica koja je biti odigrana u banjalučkom "Boriku".

Nakon ovih utakmica biće poznati finalisti.