U 21. kolu Druge lige Republike Srpske grupa istok FK "Leotar" je u Sokocu pobijedio domaćina, ekipu "Glasinca 2011" rezultatom 1:2 (0:0).

fk leotar fk krupa.JPG

Gledaoci na stadionu "Bara" sva tri pogotka vidjeli su u drugom poluvremenu.

Domaćini su poveli preko Miloša Blagojevića u 73. minutu. Tek tada su se gosti probudili i postigli dva pogotka, koje je dao najefikasniji igrač Leotara Miloš Perović.

Prvi je postigao u 80. minutu, a pobjedu svojoj ekipi donio je golom u 90. minutu.

Utakmica je obilježena žutim kartonima jer su domaćini dobili dva, a igrači iz Polica pet.

U sljedećem kolu u Bileću dolazi UFK "Ilićka 01" iz Brčkog.

OFK "Glasinac 2011": M. Pajević, Jovanović, Ninković, N. Pajević, Živković, B. Lukić, N. Lukić (od 46. minuta Lizdek), Kreštalica, Šuka, Vujičić, Bunijevac (od 46. minuta Blagojević).

FK "Leotar": Perišić, Ćeranić (od 62. minuta Begenišić), Mladen Perović, Andrić, Vučić, Janjić (od 85. minuta Bokić), Ramić, Čolić, Miloš Perović, Mićunović (od 62. minuta Ristić), Nikolić.