U 19. kolu Premijer lige BiH RK "Leotar" je odigrao neriješeno u gostima 27:27 (10:14) protiv RK "Goražde".

Utakmica je odigrana u Višegradu jer je klub iz Goražda kažnjen neigranjem u svojoj dvorani.

Tokom prvih pola sata igrači Darka Tavrića dobro su igrali. Vodili su većim dijelom, a tri minuta prije odlaska na odmor imali su tri gola razlike 8:11.

Na pauzu se otišlo sa vođstvom Leotara od četiri gola razlike 10:14.

Tokom drugog poluvremena nastavila se dobra igra Trebinjaca tako da su u 35. minutu imali i pet golova razlike 18:13, a u 55. minutu 25:22.

Na kraju je viđena drama jer su gosti dvije sekunde prije kraja primili pogodak i ekipa Goražda je došla do izjednačenja na 27:27.

Na taj način Trebinjci se iz Višegrada vraćaju sa bodom.

Kod ekipe "Goražda" najefikasniji je bio Bukva koji je postigao 12 pogodaka, a kod Leotara Srdanović je postigao osam, a Miličević i Milojević po šest.