U 17. kolu Premijer lige BiH RK "Leotar" poražen je u gostima od MRK "Sloga" Gornji Vakuf-Uskoplje rezultatom 23:17 (11:8).

Domaćini su ovom pobjedom došli do 26 boda, a Trebinjci su ostali na 25.

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 11:8, a nakon 60. minuta na semaforu je pisalo 23:17.

Najbolji u redovima pobjednika bili su golman Močević, Alibegović sa osam i Biljaka sa pet golova, a u redovima Leotara Milićević je postigao pet, a Glendža četiri pogotka.

Naredne subote u Trebinje dolazi RK "Derventa".

MRK "Sloga": Drino, Biljaka 5, Halebić, A. Demirović 2, Dedić, Ljutić 1, Močević, Rušpić, Đikić, Pokvić 1, Alibegović 8, Pedić, Petković, Purić 4, Abdurahmanović, Čizmović 2. Trener: Rasim Demirović.

RK "Leotar": Savović, Draganić 2, Milićević 5, Parežanin, Milojević 1, Tasovac 1, Ninković, Radović, Srdanović 1, Ratković, Uljarević 2, Janković, Grk, Vještica 1, Glendža 4, Ražnatović. Trener: Darko Tavrić.