U posljednjoj pripremnoj utakmici pred nastavak prvenstva u Drugoj ligi Republike Srpske-grupa istok, FK "Leotar" je u Neumu odigrao 1:1 (0:1) protiv HNK "Neum".

fk leotar fudbal (1).JPG

Trebinjci su prvih 45. minuta odigrali odlično, a plod dobre igre je i vođstvo. Gol za Leotar postigao je u Mladen Perović iz penala u 35. minutu.

Tokom drugog poluvremena, kada su izvršene izmjene, došlo je do pada igre ekipe Leotara, tako da su domaćini preko Perića došli do izjednačenja.

Rezultatom 1:1 završena je "generalka" Leotara, a to je bila i sedmna pripremna utakmica tima iz Polica.

Veći broj igrača svojom igrom i ponašanjem zadovoljio je stručni štab.

Na poštedi su bili kapiten Perišić, Miloš Perović i Begenišić.

Prvenstvo počinje u subotu kada Leotar dočekuje FK "Guber" iz Srebrenice.

FK "Leotar": Vukanović, Čolić, Mićunović, Andrić, Ramić, Vučić, Asanović, Mladen Perović, Ćeranić, Janjić, Zečević, Nikolić, Bokić, Ristić, Komlen i Krstović.