U petoj pripremnoj utakmici pred nastavak prvenstva u Drugoj ligi Republike Srpske-grupa istok, FK "Leotar" je u Bileći odigrao 0:0 protiv FK "Sutjeska" iz Foče.

fk leotar fk krupa.JPG

Ova utalmica imala je dva različita poluvremena.

Tokom prvih 45. minuta član Prve lige Republike Srpske bio je bolji. Tokom drugog poluvremena Trebinjci su imali više od igre, ali nisu imali dovoljno koncentracije da povoljne prilike pretvore u pogotke.

Kod Leotara pripreme polako ulaze u završnu fazu, ali ima vremena da se uočeni nedostaci poprave.

"Pohvalio bih igru odbrane, a za pobjedu protiv ekipa iz višeg ranga potrebni su nam golovi", rekao je trener Leotara Rajko Mičeta.

Sljedeću utakmicu FK "Leotar" igra protiv FK "Veleža" iz Nevesinja.

FK "Leotar": Perišić, Čolić, Mićunović, Ramić, Vučić, Mladen Perović, Zečević, Nikolić, Ćeranić, Krstović, Bokić, Vukanović, Asanović, Janjić i Komlen.

FK "Sutjeska": Hodžić, M. Ivanović, Mrgud, Čvoro, Milić, V. Ivanović, Pljevaljčić, Medan, Sekulovic, Rašević, Okuka, Krnojelac, Filipović, A. Ivanović, Elez, Radović i Sekulić.