Lijep dan u najjužnijem gradu Republike Srpske izmamio je danas na ulice brojne Trebinjce, koji su na prijatnih 15 stepeni Celzijusovih uživali u baštama kafića i u igri sa svojim mališanima u gradskom parku.

Sunčan dan u našem gradu iskoristili su i turisti sa Dalekog istoka za obilazak trebinjskih kulturno-istorijskih znamenitosti.







Šta Vi mislite o ovome?