U 11. kolu Prve muške lige Republike Srpske KK "Leotar" je u Aleksandrovcu pobijedio KK "Student Igokea" 57:90 (13:29, 19:20, 12:18, 13:23).

Trebinjci su tako nastavili pobjednički niz.

Trebinjci su poveli 0:2 i do kraja nisu ispuštali prednost. Pitanje je bilo samo sa koliko će se koševa razlike završiti utakmica.

Na kraju prvog poluvremena rezultat je bio 32:49, a nakon 40. minuta 57:90. U redovima domaćina najefikasniji je bio Đaković sa 25, a kod gostiju Šakotić sa 21 košem.

Pet igrača Leotara su imali dvocifren koš učinak, a svi su se upisali u listu strijelaca.

Nakon 11. kola Leotar ima osam pobjeda i dva poraza (i zaostalu utakmicu protiv KK "Prijedor").

KK "Student Igokea": Janković 7, Sekulić, Đaković 25, Njegovanović 6, Simanić 9, Lakić 4, Kusturica, Nešković , Laković, Malešević 3, Vuković, Nedeljković. Trener: Aleksandar Ćikić.

KK "LEOTAR": Raičević 10, Damjanović 14, Brnjašić 3, Batinić 3, Popara 5, Milošević 13, Milidragović 7, Ninković 14, Šakotić 21. Trner: Dražen Šegrt.