Rukometaši "Leotara", za svega nekoliko dana, evidentirali su drugi uzastopni poraz. Nakon poraza u Premijer ligi, trebinjski rukometaši ponovo su ostali "kratkih ruvaka", samo su ovoga puta poraženi u Kupu BiH od ekipe "Izviđača" u Ljubuškom.

rk leotar premijer liga (2).JPG

Izviđač je pobijedio Leotar rezultatom 26:25 (13:14) u prvoj utakmici osmine finala Kupa.

Trebinjci su odlično odigrali svih 60. minuta i bili ravnopravan protivnik Izviđaču. Nakon prvog poluvremena gosti su imali i gol prednosti 13:14. Drugo poluvrijeme igrači Darka Tavrića vodili su i sa tri gola razlike - 17:20 i 18:21.

Na kraju meča, domaćin je, ipak, bio bolji za minimalnu pobjedu od 26:25.

Najefikasniji kod domaćina bio je Delić sa 8 golova, a kod gostiju Glendža sa 10.

Minimalan poraz daje nadu Trebinjcima da u januaru pred punom Sportskom dvoranom "Miloš Mrdić" pokušaju da nadoknade gol razlike i uđu među osam najboljih ekipa u Kupu BiH.

RK "Izviđač": Kvesić, Anđelić, I. Miličević, Alilović 4, M. Mišetić, Vukšić 4, Čutiura 5, Pimorac, Maretić, Kaluđerović 3, Kordić, G. Mišetić, Delić 8, Bečić 1, Kos, Mataga. Trener: Mario Bjeliš.

RK "Leotar": Savović, Draganić 3, Bojović, A. Miličević 5, Milojević 4, Mičić, Ninković, Radović, Srdanović, Jovanović 1, petković, Uljarević 2, Janković, Glendža 10, Ražnatović. Trener: Darko Tavrić.