U Beogradu je juče održan "6. Trofej Rakovice" u karateu na kome su karatisti Kluba borilačkih sportova Trebinje osvojili sedam medalja  po tri zlatne i srebrene i jednu bronzanu.

Zlatne medalje su osvojili: Rastko Spaić, nade u kategoriji do 50 kilograma, Matija Krunić kadeti kategorija do 63 kilograma i Anastasija Koprivica kategorija do 50 kilograma.

Vrijedan rezultat osvajanjem srebrnih medalja ostvarili su Stevan Drapić nade do 37, Aleksandar Bošnjak kadeti do 70 i Sergej Bjelica nade kategorija do 50 kilograma.

U apsolutnoj kategoriji za nade Anastasija Koprivica je osvojila bronzanu medalju.

„Nema šta, mladi takmičari su ostvarili vrijedan rezultat na veoma kvalitetnom turniru. Već sledeće sedmice takmičari našeg kluba na kupu oslobođenja Budve“, kažu u ovom sportskom kolektivu.