U 14. kolu Druge lige Republike Srpske-grupa istok FK "Leotar" je u Višegradu pobijedio FK "Drina HE" rezultatom 0:2 (0:1).

Nakon poraza i Istočnoj Ilidži u petom kolu od FK "Famosa" sa 1:0, Leotar je od tada nanizao osam uzastopnih pobjeda (jedno kolo je pauzirao zbog istupanja iz lige FK "Sloga Junajted").

Gledaoci su vidjeli po jedan gol u svakom poluvremenu. Zečević je postigao svoj sedmi, a Ramić svoj treći gol u ovogodišnjem prvenstvu za još jednu pobjedu Trebinjaca.

Nakon utakmice Srđan Andrić nije krio zadovoljstvo zbog još jedne pobjede njegove ekipe.

"Uspjeli smo iskoristiti hendikep ekipe Drine koja je imala tri igrača sa kartonima. Mi smo na vrijeme postigli golove i zasluženo slavili. Nastavili smo pobjedonosni niz i za petama smo vodećem Jedinstvu", rekao je Andrić.

U 15. kolu koje je i posljednje u jesenjem dijelu prvenstva Leotar u Bileći dočekuje FK "Budućnost" iz Pilica.

FK "Drina HE": Stefan Andrić, Vuković, Knežević, Vidaković, Stanojčić, Pejović, Šimšić, Lozo, Mitrašinović, Nešković, Vrećo.

FK "Leotar: Perišić, Biberdžić, Srđan Andrić, Cimirot, Janjić, Ramić, Zečević (od 56. minuta Komlen), Medan, Perović, Ristić (od 46. minuta Bokić), Todorović (od 54. minuta Begenišić).