U odgođenoj utakmici 11. kola Druge lige Republike Srpske - grupa istok, u Bileći je FK Leotar pobijedio FK Mladost iz Gacka 2:0 (2:0).

Prvih 45. minuta fudbaleri Rajka Mičete pokazali su dobru igru, a rezultat toga su i oba vidjena gola na utakmici.

Prvi gol postigao je Ristić u 10., a drugi Perović u 15. minutu utakmice.

Igraći oba tima odigrali su slabije drugo poluvrijeme tako da golmani nisu morali da loptu vade iz mreža. Rezultatom 2:0 završena je današnja utakmica.

Treba istaći da su Trebinjci i Gačani pogodili prečku.

Nakon utakmice vidljivo je bilo zadovoljstvo domaćih igrača, jer je najbitnije da su pobijedili i nastavili kontinuitet dobrih rezultata.

Ovo je 10. Perovićev, a peti Ristićev gol u šampionatu. Njih dvojica su dala ukupno 15 od 30 golova.

Ovo je šesta pobjeda Leotara zaredom u prvenstvu.

Nakon 11. kola Leotar se nalazi na drugom mjestu sa 27 bodova i gol razlikom 30:6.

Leotar u 12. kolu gostuje u Rogatici gdje ga dočekuje FK Mladost.