U trećem kolu Premijer lige BiH, rukometaši "Leotara" poraženi su na svom prvom gostovanju od ekipe "Bosne" iz Visokog rezultatom 31:22 (16:9).

rk leotar premijer liga 2018 (1).JPG

Loša igra tokom prvog poluvremena glavni je krivac za sinoćni prvi ovosezonski poraz Trebinjaca, tokom koga su domaćini poveli sa sedam golova razlike.

U drugih 30. minuta domaćini su još bolje odigrali i na kraju utakmice bilo je devet golova razlike za "Bosnu" - 31:22.

Nakon tri kola Leotar se nalazi u vrhu tabele sa šest bodova i gol razlikom 98:92.

Leotar sada ima skor od dvije pobjede i jednog poraza.

U subotu u Sportsku dvoranu "Miloš Mrdić" dolazi ekipa "Sloge" iz Gornjeg Vakufa.

RK "Bosna": Grčo, Ćabaravdić 2, Burić 1, Kapić 10, Harmandić 8, Mamić 1, Enes Sirćo 4, Balta, Keso 1, Selimović 1, Divković 3, Imamagiž 3, Omanović 1. Trener: Edhem Sirćo.

RK "Leotar": Savović, Draganić 1, M. Uljarević, Milićević 5, Milojević 5, Tasovac, Mićić, Ninković 2, Radović, Srdanović 1, Jovanović 1, R. Uljarević 2, Janković 1, Glendža 4, Ražnatović. Trener: Milan Simonović.