Pobjedom od 0:4 nad ekipom Fudbalskog kluba /FK/ "Birač" iz Dervente, fudbaleri "Leotara" su se plasirali u četvrtfinale Kupa Republike Srpske.

Trebinjci su u prvom poluvremenu dali jedan pogodak, a strijelac je bio Medan. U drugih 45 minuta igrači trenera Rajka Mičete su nastavili sa dobrom i efikasnom igrom, a rezultat toga su tri pogotka.

Dvostruki strijelac bio je Perović, a u listu strijelaca upisao se i Zečević.

Nakon utakmice, dvostruki strijelac Miloš Perović istakao je da je nastavljen niz vezanih pobjeda (tri u prvenstvu i jedna u Kupu).

"Pobjede su izražene sa velikim brojem golova u mreži protivnika, ali je dosta i promašenih prilika. To nam predstavlja problem, ali se nadam da ćemo to popraviti u sljedećim utakmicama", naglasio je Perović.

FK "Leotar": Perišić, Bokić, Cimirot, Vučić, Janjić, Ramić, Zečević, Medan, Perović, Biberdžić, Todorović.