FK "Leotar" plasirao se u osminu finala Kupa Republike Srpske jer je danas u Bileći, gdje igra kao domaćin, pobijedio FK "Drinu" iz Zvornika rezultatom 1:0 (1:0).

fk leotar mladost.JPG

Ovom pobjedom Trebinjci su se plasirali među 16 najboljih klubova Republike Srpske.

Član Druge lige Republike Srpske bio je bolji od prvoligaša RS, a jedini gol postigao je Bokić u 17. minutu.

I na ovoj utakmici Leotar je stvarao šanse, a golman Lukić samo jednom je vadio loptu iz mreže.

Nakon utakmice strijelac jedinog pogotka Jovan Bokić izjavio je da su njegovi saigrači dobro odigrali 90 minuta meča.

"Kontrolisali smo cijeli tok meča i plasirali se u dalji tok takmičenja i čekamo ždrijeb za Kup RS i Kup BiH. U narednom kolu prvenstva dolazi nam OFK "Glasinac 2011" i očekujemo pobjedu", rekao je Bokić.

FK "Leotar": Perišić, Bokić, Biberdžić, Andrić, Cimirot (od 58. minuta Todorović), Vujović (od 46. minuta Ristić), Janjić, Ramić, Zečević, Perović (od 73. minuta Brković), Begenišić.

FK "Drina": Lukić, Radić, Jevtić, Grahovac, Mitrović (od 46. minuta Molerović), Marković, Čirak (od 46. minuta Stupar), Čelić (od 60. minuta Blagojević), Spasojević, Damjanović, Krstić.