U 5. kolu Druge lige Republike Srpske grupa-istok, FK "Leotar" je poražen u Vojkovićima od ekipe "Famosa" iz Istočne Ilidže rezultatom 1:0 (0:0).

Ovo je drugi poraz Trebinjaca, a prvi bodovi domaćina u prvenstvu.

To je bila jako tvrda utakmica, a pokazano je ukupno osam žutih kartona - po četiri sa obje strane. Pokazan je i jedan crveni karton koji je dobio domaći igrač Tešanović u 61. minutu.

Sve je išlo na stranu Leotara. Imali su penal u 57. minutu pri rezultatu 0:0, ali šut Perovića je odbranio Jovičić.

Trebinjci nisu iskoristili svoje šanse i kazna je stigla. Neumoljiv je bio Vitković koji je postigao pobjedonosni gol za svoju ekipu u 69. minutu iz penala.

Do kraja meča Leotar je imao šansi, napadao, ali bez rezultata.

U 6. kolu u Bileći Leotar je domaćin OFK "Glasinac 2011" iz Sokoca.

FK "Igman": Jovičić, Janković, Frganja, Lučić, Koprivica, Bjelica (od 92. minuta Stojanović), Perović, Tešanović, Milinković, Otović (od 93. minuta Ruduljić), Kokot ( od 46. minuta Vitković).

FK "Leotar": Perišić, Bokić (od 63. minuta Medan), Biberdžić, Andrić, Cimirot, Vučić, Janjić, Ramić, Zečević (od 77. minuta Vujović), Perović, Ristić.