U okviru 3. kola Druge lige Republike Srpske-grupa istok, FK "Leotar" je poražen u Brčkom od FK "Jedinstvo" rezultatom 2:0 (1:0).

Pred punim tribinama gradskog stadiona golove za Brčake dao je Stankić u 40. i 74. minutu.

Ovo je prvi poraz Trebinjaca i prvi primljeni golovi u mreži kluba sa Polica u ovom dijelu prvenstva. Brčaci tako ostaju jedina neporažena ekipa sa svih devet bodova i bez primljenog gola.

Igrači trenera Rajka MIčete su na ovoj utakmici dobili četiri žuta kartona i to Janjić, Ramić, Todorović i Biberdžić.

U sljedećem kolu Leotar dočekuju u Bileći FK "Stakorina" iz Čajniča.

FK "Jedinstvo": Vukadinović, Mišković, Čišija, Svitlica, Kikić, Đokić( od 60 minuta Lukić), Pavić, Božić, Mitrović( od 68 minuta Teodorović), Stankić ( od 74 minuta Čavalić), Buljubašić. Trener: Vidoje Zarić.

FK "Leotar": Perišić, Biberdžić, Andrić, Cimirot, Vučić, Janjić, Ramić, Zečević( od 72 minuta Bokić), Perović, Ristić( od 72 minuta Medan ),odorović. Trener: Rajko Mičeta.