U 28. kolu Druge lige Republike Srpske - grupa istok, FK "Leotar" je poražen u Brodcu od domaćina FK "Jedinstvo" sa 2:1 (1:1).

fk leotar guber.JPG

Gosti koji su došli samo sa 11 igrača poveli su golom Zečevića u 11. minutu.

Trebinjci su vodili sve do 40 minuta kada je pogotkom Perića domaćin stigao do izjednačenja. Ovim rezultatom završilo se prvo poluvrijeme.

U drugom poluvremenu ušao je u igru Spasojević koji u 76. minutu daje drugi pogodak za ekipu Jedinstva.

Rezultat je ostao nepromijenjen do kraja utakmice tako da su domaći uknjižili svoju 11 pobjedu, a gostima nanijeli isto toliko poraza.

Na tabeli je Leotar ostao na trećem mjestu sa 42 boda, a u sljedećem kolu dočekuje OFK "Glasinac 2011" iz Sokoca.

FK "Jedinstvo":  Gavrić, Cvijanović, Dalibor Jovanović (Spasojević od 46 minuta), Dejan Jovanović, P. Ristić, Darko Mitrović, Perić, Kalajdžić, Maksić, Slobodan Jovanović.

FK "Leotar": Perišić, Andrić, Janjić, Ramić, Zečević, Spaić, Vukanović, Brković, Dragan Ristić, Prelo, Komlen.