U 26. kolu Druge lige Republike Srpske - grupa istok, FK "Leotar" je u Nevesinju izgubio od domaćeg FK "Veleža" rezultatom 2:1 (1:0).

Trebinjci su dali šansu mlađim igračima da pruže ono što znaju.

Bila je to otvorena utakmica sa obje strane, u kojoj su se bolje snašli domaćini i golom Radovića u 32. minutu poveli. Sa  tim rezultatom otišlo se na odmor.

Šarenac je udvostručio vođstvo svoje ekipe u 60. minutu. Počasni pogodak za  goste,svoj šesti u prvenstvu postigao je Zečević.

Do kraja utakmice nije bilo promjene tako da su se Nevesinjci revanširali gostima za minimalan poraz u 11. kolu od 0:1.

Danas na klupi Leotara bila su samo dva igrača, od toga jedan golman. U Nevesinje nisu išli Ristić, Ramić, Ljubibratić, Prelo i Mićunović.

Ovo je igračima Leotara bila sedma utakmica u proteklih dvadesetak dana.

Nakon 26. kola Leotar se nalazi na trećem mjestu.

U sljedećem kolu na Police dolazi FK "Mladost" iz Gacka.

FK "Velež": Zurovac, Vučetić (Mrkaić od 79. minuta), Petković, Šarenac, Prodanović, Radulović, Repović, Radović, Milidrag, Ivanišević (Grubačić od 46. minuta), Grujičić (Pašajlić od 70. minuta).

FK "Leotar": Perišić, Šešelj, Andrić, Vučić, Janjić, Zečević, Spaić (Medan od 46. minuta), Begenišić, Brković, Todorović, Komlen.