Rukometaši Leotara nastavili su sjajan niz pobjeda savladavši ekipu Teslića na njihovom parketu 32:24.

Šestom pobjedom zaredom plavo-bijeli su se učvrstili na drugoj poziciji koja ih vodi u Premijer ligu.

Prvih dvadeset minuta se igralo gol za gol, s tim što su domaći uglavnom imali prednost, a onda je krenula rapsodija izabranika Milana Simonovića.

Za deset minuta postigli su osam pogodaka, dok su domaći samo jednom savladali Savovića, pa se na odmor otišlo rezultatom 11:17.

U nastavku meča igrači Leotara znalački su sačuvali prednost da bi na kraju rezultat glasio 24:32.

U Leotaru najefikasniji su bili Srdanović sa osam i Jovanović sa sedam pogodaka, dok je kod domaćih Martinović postigao 12 golova.

U narednom golu Leotar na svom parketu dočekuje ekipu Drine iz Zvornika.