U generalci pred nastavak prvenstva u Drugoj ligi Republike Srpske - grupa istok, FK „Leotar“ je pred svojim navijačima pobijedio FK „Velež“ iz Nevesinja rezultatom 2:0 (2:0).

fk leotar velez

Ovo je treća utakmica Trebinjaca u pripremnom periodu sa istim brojem pobjeda.

Lijepo vrijeme uspavalo je obje ekipe tako da se nije moglo vidjeti puno prilika. Oba gola viđena su u
prvom poluvremenu, a oba je puta asistirao Janjić.

Prvo je u 15. minutu njegov centaršut sa desne strane dočekao Ramić i volejom sa desetak metara pogodio gol gostiju za 1:0. U 44. minutu, nakon centaršuta iz kornera, najviši je u skoku bio Todorović i glavom postigao drugi pogodak.

U drugom poluvremenu treba istaći šuteve Komlena u 60. i Zečevića u 67. minutu, ali njihovi šutevi su išli van okvira gola.

Nakon utakmice trener Rajko Mičeta nije bio zadovoljan igrom, jer nije bilo agresivnosti, agilnosti, ali pred njim i njegovim izabranicama je još sedam dana rada.

„Nadamo se najboljem, pokušaćemo i dalje afirmisati mlađe igrače, iako mi ne daju impuls, želju da napreduju, jer i dalje u tome prednjače stariji igrači. Nama ne preostaje ništa drugo nego da uporno radimo“, naglasio je Mičeta.