U sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" održano je takmičenje u odbojci u konkurenciji kadetkinja sezona 2017/2018. za godište 2001. i mlađe na kome je pobijedila ekipa OK "Ljubinje bankom" i plasirale se u drugi krug.

odbojka leotar

Na turniru su osim pobjednika učestvovake i ekipe ŽOK "Leotar" i OOK"Leotar".

U prvoj utakmici turnira sastali su se klubovi iz Trebinja. ŽOK "Leotar" je za 60 minuta pobijedio OOK "Leotar" rezultatom 3:0 ( 25:9, 25:8, 25:10 ).

Druga utakmica ovog turnira odredila je pobjednika. Ljubinke su nakon dva i po sata i velike borbe pobijedile ŽOK "Leotar" 3:1 ( 25:22, 24:26, 25:15,25:23 ).

U prvom setu viđena je izjednačena borba sve do 12:12. Tada gošće imaju seriju 0:6 i dolaze do vođstva 12:18. Do kraja seta su se igračice Miša Pešiča približile na 22:20, ali je set završen 22:25.

U drugom setu domaće igraćice su vodile tokom cijelog seta, ali su na kraju gošće izjednačile na 23:23.

Ipak, na kraju su slavile igračice iz Trebinja. Treći set protekao je izjednačeno do sredine seta, ali nakon toga od 12:14 Ljubinke dolaze do pobjede od 15:25.

U četvrtom setu opet je viđena izjednačena borba za svaki poen. Na kraju su srećnije bile Ljubinke i slavil u dramatičnoj završnici sa 25:23.

U zadnjoj utakmici domaćin turnira OOK "Leotar" poražen je od OK "Ljubinje bankom" 1:3 ( 16:25, 18:25, 30:28, 17:25).

Trebinjke su pružile solidan otpor gošćama, a dobile su i treći set nakon velike borbe rezultatom 30:28.

Osvojenim prvim mjestom na ovom turniru ekipa OK "Ljubinje bankom" ide u dalje takmičenje.

OK "Ljubinje bankom": Kučinar, M. Samardžić- Pecelj, J. Rudan, S. Pecelj, Lečić, M. Lučić, I. Samardžić- Pecelj, N. Lučić, Anđela Medan, Ana Medan, Brborić, Sikimić. Trener: Miladin Rudan.