Rukometaši Leotara zabilježili novu pobjedu na domaćem terenu

Autor: Želimir K./TrebinjeLive Foto: TrebinjeLive
TREBINJELIVE 11. 11. 2017. - 20:56h

U 7. kolu Prve lige RS, rukometaši „Leotara“ pobijedili su RK „Mladost“ iz Banjaluke rezultatom 29:26 (15:14).

rukomet leotar

Tokom cijele utakmice bila je izjednačena borba. Utakmica je do 15. minuta bila gol za gol i tada su domaćini za četiri minuta došli do vođstva od 10:7.

Prednost od tri gola su održali sve do 27. minuta, kada su gosti izjednačili rezultat na 13:13, da bi domaći ponovo smogli snage da daju dva i prime jedan gol za odlazak na odmor sa rezultatom 15:14.

U drugom poluvremenu viđena je izjednačena igra, a onda gosti furiozno od 45 do 49 minuta prave razliku 0:4, a na semaforu je pisalo 20:22.

Nakon ovoga domaci opet velikim naporom u 53. minutu dolaze do 24:23. Do kraja utakmice povećali su razliku za krajnjih 29:26.

Nakon utakmice trener Milan Simonović je rekao da je to bila dosta borbena utakmica i da je njegova ekipa imala dosta problema sa disciplinom u odbrani i napadu.

„Izlazili smo iz kolektivne igre koju smo dogovarali u svlačionici i treba vrijeme za to da se ispravi“, kazao je Simonović.

U redovima domaćih treba pohvaliti golmana Savovića koji je imao 13 odbrana i Ninkovića koji je postigao 10 golova, kod gostiju Todorović je postigao 7 golova.

RK „Leotar“: Savović, Uljarević 1, Komnenović 5, Bojović, Ćuzulan, Bratić, Ambulija, Tasovac 1, Spaić 1, Ninković 10, Samardžić, Kapor 7, Šešlija 3, Tabaković 1, Petković. Trener:Milan Simonović.

RK „Mladost“: Kovačevič 3, Glumičič 4, Kremenović, Krstajić 2, Kos 2, Petrović 3, Latinović, Telen 4, Janjuš 1, Todorović 7, Bjelajac. Trener: Mirko Kos.

TAGOVI:

Komentari

Momci su odigrali solidno,u granicama svojih mogućnosti,treba vremena jer prvi put u zadnjih par godina imaju trenera od koga mogu nešto naučiti: Ali mi je upala u oči crvena bratija sa tribina koja se odjednom naprasno razumije u tajne rukometne igre! Posebno me zadivio onaj matematičar,pjesnik,inovator a sada i stručnjak za rukomet,te njegov drug pekar zaposlen u HET-u,ovo je već druga utakmica za redom da se pojavljuju na tribinama,ali nekako mi se čini da više gledaju u Obrada,Šegrta,Spasa nego što ih interesuje igra,znam sigurno da su se sportom bavili samo na časovima fizičkog i to ako su baš morali,a tako i izgledaju.

Odgovori

Vladan Šegrt je pošten,pametan i sposoban momak.

Odgovori

Tako je!

Kada bi se dodjeljivale medalje za uništavanje kluba i zakucavanje za dno istog koji je toliko srozan da se to ne može opisati onda bi Obradu trebalo dodijeliti dijamantsko odličje napravljeno od najskupljih dijamanata ikada pronađenih.Odmah za njim medalja Pičeti pa Koracevicu.Šta drugo reći za ekipu koja laže sve pa se međusobno ubjeđuju da je to istina.Kaže Obrad posle gašenja kluba(na svu sreću neuspješnog zahvaljujući načelniku grada)mi se baziramo na rad sa djecom,igranje nekakvih imaginarnig liga.Rezultat svega je da se nije prijavilo nikakvo takmičenje,da djeca za vrijeme njegovog predsjednikovanja odigraše par utakmica,istupiše iz te lige za koju se nekad neko krvavo borio da uđe koju nije bio sposoban da igra a kamoli da nešto pokrene,potrošiše ko zna koliko para,klub dovedoše na dno ispod dna.Ne znam kako ga uopšte nije sramota da dolazi na utakmice i bilo šta priča.Novom predsjedniku ako se ne distancira od njega slijedi isti scenario brukanja kluba i sebe.Dok se takvim ne zabrani ulazak u dvoranu nema napretka

Odgovori

Skroz si u pravu,samo mi nije jasno otkuda obraz toj trojici da se uopšte pojavljuju na utakmicama,a sve nešto mislim da tu ima posla za finasijsku jer nikome nije jasno đe proćerdaše onolike pare prošle sezone.

Odgovori

Čujem da su ovog šarlatana iz Šabca pronašli veliki rukometni stručnjaci zota i obrad. Tako da je epilog izvjestan. Samo ko će sada da omasti brke to nije jasno.

Odgovori

Zna li neko koja je sada funkcija zdravka šufta u muškom klubu, jeli ostao savjetnik presednika?

Odgovori

Nije obrad više presednik tako da je savjetnik clana uprave i mentor brana picete

Odgovori

Vrhunski ga je nasavjetovao da istupi iz lige i ugasi klub i prosipa šuplju priču rad sa djecom,a ni jedno takmičenje nije prijavio za mlađe kategorije.Veći šarlatan i promašaj se nije pojavljivao u sportu uopšte od Obrada,a treba biti genijalac nad genijalcima pa biti gori predsjednik od Obrada.Strašno je šta napravi od kluba.Ovaj predsjednik bude li slušao Zdravka,Pičetu i Obrada može samo uništiti klub po već oprobanom receptu „majstora kuhinje“ koji su u stanju uništiti bilo koji sportski kolektiv.

Odgovori

Nikad jaci stručni štab delija iz niksica prvi trener, cergas pomoćnik pomoćnog trenera, curic statisticar, selektor ovaj iz Srbije. Ko ce to da plati?

Odgovori

Steta je da jedan vrhunski golman kao sto je VESELIN SAVOVIC trune u Trebinju.Nadam se da ce otici u inostranstvo jer kod nas nema love u rukometu.