U 13. kolu Druge lige Republike Srpske - grupa istok, fudbaleri Leotara pobijedili su FK "Jedinstvo" iz Brodarca rezultatom 2:1 (1:1).

leotar mladost

U prvom poluvremenu nije bilo puno šansi, ali su viđena dva gola. Domaćini su došli u vođstvo u 14. minutu kada je korner izveo Janjić. Lopta je došla do Ramića koji je postgao svoj drugi pogodak u prvenstvu za 1:0.

Gosti su izjednačili rezultat u 31. minutu nakon centaršuta Sekulića, kada je Jovanović smjestio loptu u mrežu domaćina za 1:1. Ovim rezultatom otišlo se na odmor.

U drugom poluvremenu viđeno je nekoliko prilika i to Ramića u 53. i 55. minutu, ali bez promjene rezultata.

U 83. minutu Ristić je, na asistenciju kapitena Ramića, postigao pogodak za konačnih 2:1.

Nakon 13. kola Leotar ima 21 bod uz gol razliku 15:11.