Fudbaleri "Jedinstva" iz Brčkog nanijeli su danas ekipi "Leotara" na stadionu "Police" prvi poraz poslije osam utakmica.

leotar jedinstvo

Oni su pobijedili Trebinjce rezultatom 0:1 i to golom Todorovića u 85. minutu meča u okviru 26. kola Druge lige Republike Srpske u fudbalu - grupa istok.

Leotar je preko Perovića u 22. i Cimirota u 23. minutu imao šanse da dođe u vođstvo, ali ih nije iskoristio. Odlično se snašao i golman Leotara Perišić, koji je uspio da zaustavi priliku Lukića, koji se sam našao pred njegovim golom.

U drugom poluvremenu ponovo je zaprijetio Lukić i to u 47. minutu. Ali je i ovoga puta Perišić bio siguran, pa su mreže i dalje mirovale.

Nastavak meča donio je nekoliko prilika na obje strane, ali bez realizacije. Tek u 85. minutu, Brčaci dolaze do minimalne prednosti, ali, ispostaviće se, i nova tri boda.

Todorović je bio siguran, a Perišić, ovoga puta, nije uspio da spasi mrežu domaćina.