Petoro mladih džudista “Leotara” učestvovalo je na Prvom međunarodnom memorijalnom turniru "Stanko Lopatić" u Palama.

dzudo

Organizator, Džudo klub "Crepoljsko" iz Istočnog Starog Grada, okupio je 230 takmičara i 29 klubova iz Srbije, Crne Gore, Federacije BiH i Republike Srpske, u konkurenciji juniora i juniorki, kao i mlađih i starijih pionira i pionirki.

Najmlađi članovi “Leotara” osvojili su po jednu zlatnu, srebrnu i bronzanu medalju.

Zlatom se okitio Vidak Maljević, mlađi pionir u kategoriji do 60 kilograma, srebrnu medalju osvojio je Stefan Milojević stariji pionir u kategoriji do 55 kilograma, a treće mjesto osvojio je Ivan Ćuzulan mlađi pionir do 42 kilograma.

Narednog vikenda džudisti Leotara će nastupiti na dva turnira u Prijedoru i u Pljevljima.